Meble dziecięce pinio marsylia to uroczy zestaw mebli, który cieszy się niezwykłą popularnością

2019-09-28

Wszystkie meble z kolekcji Marsylia wykonane są z naturalnego, litego drewna sosnowego, pochodzącego z polskich lasów. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Kolekcja zawiera pojemną szafę 3 drzwiową, komodę małą, łóżeczko 120x60 oraz łóżeczko 140x70, pojemne szafy 2 drzwiowe i 3 drzwiowe, regał oraz półkę wiszącą. Meble dziecięce pinio marsylia to uroczy zestaw mebli, który cieszy się niezwykłą popularnością. Łóżeczko występuje w kolorze białym. Okazuje się, że meble Pinio to znacznie więcej niż tylko drewniane meble – dzięki nim można stworzyć pokój, który będzie inspirującym miejscem do zabaw. Pinio moon zestaw to znakomite meble dla osób ceniących wysoką jakość. Zarówno łóżeczko pinio moon 120x60 oraz 140x70 posiada możliwość zdjęcia jednego boku dzięki czemu otrzymujemy praktyczną sofkę, łóżeczko tapczanik dla starszego dziecka. Łóżeczko 120x60 pinio posłuży dziecku nawet do 3 roku życia. Łóżeczko stanowi całość z komodą z 4 szufladami, szufladą dolną (na kółkach) oraz rozkładanym przewijakiem. Pinio to marka, której nie trzeba przedstawiać. Łóżeczko 120x60 pinio marsylia posiada 3 stopniową regulację wysokości poziomu materaca oraz dwa wyjmowane szczebelki. Meble Pinio to przede wszystkim naturalne materiały. Meble Pinio przeszły wszelkie wymagane badania, są atestowane i zgodne z polskimi normami. Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Barcelona przeznaczone dla niemowlaka. Łóżeczko Marsylia jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Regał dostawka Marsylia to uniwersalny element kolekcji, który można dostawić do szaf i regałów z kolekcji zarówno z prawej, jak i z lewej strony. Łóżeczko Blanco rośnie razem z dzieckiem. Szafa jednodrzwiowa pinio marsylia bardzo dobrze sprawdzi się również jako zamknięty regał na zabawki. Łóżeczko Blanco jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Prosta barierka o minimalistycznym kształcie. Mamy do wyboru pojemny pinio marsylia regał duży oraz nieco mniejszy pinio marsylia regał mały. Barierka zabezpieczająca do łóżeczko-tapczanika 140x70 cm oraz łóżka 200x90 cm, która dba o bezpieczeństwo dziecka podczas. Rodzicom, którzy poszukują klasycznych, ponadczasowych mebli w naturalnych kolorach, proponujemy meble Pinio z kolekcji Calmo. Ciekawą propozycją jest pinio marsylia szafa trzydrzwiowa. Biurko Marsylia wymiary: długość: 120 cm, szerokość: 60 cm, wysokość:. Łóżeczko można łączyć z meblami z kolekcji Marsylia i Barcelona.