Łóżeczko pinio moon wyróżnia bardzo ciekawa, oryginalna sekwencja szczebelek, która sprawia że łóżeczko jest niepowtarzalne

2021-03-04

Pinio moon komoda 3 szufladowa posiada pojemne szuflady na wysokiej jakości prowadnicach z hamulcem i samodomykiem. Szafy pinio wyposażone są w najwyższej jakości zawiasy z systemem cichego zamykania. Komoda Pinio marsylia to mebel, który doceni każda przyszła mama. Łóżeczko wykonane z litego drewna sosnowego. Łóżeczko pinio moon wyróżnia bardzo ciekawa, oryginalna sekwencja szczebelek, która sprawia że łóżeczko jest niepowtarzalne. Kupując meble firmy Pinio masz pewność, że są one w 100% bezpieczne dla Twojego dziecka. Tapczanik blanco 140x70 wydłuża nam okres użytkowania nawet do 6 roku życia dziecka. Do łóżeczka zarówno w rozmiarze 120x60 oraz 140x70 można dokupić praktyczną szufladę na kółkach. Pinio meble to przede wszystkim atestowane, bezpieczne dla dziecka materiały oraz ekologiczne i antyalergiczne farby. - Łóżeczko wykonane jest z litego drewna sosnowego. Łóżeczko nie posiada wprawdzie wyjmowanych szczebelek, które w praktyce tak naprawdę sprawdzają się różnie, ale za to jest bardzo stabilne i praktyczne dzięki wspomnianej funkcji sofki. Pinio Moon szafa 2 drzwiowa posiada dwie półki przez całą szerokość szafy, pinio moon szafa 3 drzwiowa dodatkowo 3 półki przez szerokość jednych drzwi. Kolekcja zawiera pojemną szafę 3 drzwiową, komodę małą, łóżeczko 120x60 oraz łóżeczko 140x70, pojemne szafy 2 drzwiowe i 3 drzwiowe, regał oraz półkę wiszącą. Łóżeczko można przekształcić w tapczanik dla starszego dziecka, poprzez demontaż bocznych ramek. Meble Pinio są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Łóżeczko 120x60 pinio posłuży dziecku nawet do 3 roku życia. Kupując mebelki pinio można dobrać do nich gustowne akcesoria pinio takie. Każde łóżeczko pinio można spersonalizować wybierając na życzenie klienta tabliczki z imieniem dziecka. Łóżeczko wykonane z litego drewna sosnowego. Wybrane zestawy mebli pinio posiadamy na ekspozycji w naszym sklepie stacjonarnym Mi fili, gwarantujemy szybkie i bezpieczne zakupy z możliwością wysyłki na terenie całej Polski. Meble dziecięce pinio marsylia to uroczy zestaw mebli, który cieszy się niezwykłą popularnością. Łóżeczko pod materac 120x60 z kolekcji Basic. Pinio marsylia komoda wyposażona została w praktyczną szufladę oraz półki, w których można przechować wszystkie niezbędne ciuszki maleństwa. Łóżeczko pod materac 140x70 z kolekcji Basic. Pinio moon zestaw to znakomite meble dla osób ceniących wysoką jakość. Moon komoda mała 2 może pełnić funkcję osobnego mebla, dostawiając ją do łóżeczka pinio moon 120x60 lub 140x70 tworzy praktyczny zintegrowany zestaw idealny do małych pomieszczeń.