Etykiety na butelki to jedna z możliwości - dość czasochłonna, wymaga precyzji i staranności wykonania

2021-03-04

Coraz częściej podczas składania życzeń państwo młodzi otrzymują od gości butelki dobrego wina. Począwszy od etykiet na upominki ślubne, aż po etykiety na wino i metki z ceną, znajdziesz tu projekty etykiet na wszystkie okazje. Etykiety drukowane są na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym i po oderwaniu folii są gotowe. Etykiety na butelki to jedna z możliwości - dość czasochłonna, wymaga precyzji i staranności wykonania. Nasze etykiety na wódkę drukujemy na folii, dzięki czemu nie nasiąkają od wilgoci, oraz nie odklejają się po zamrożeniu. W zależności od dostawy balon może mieć nieco inny wzór niż na zdjęciu. Etykiety z imionami i datą ślubu, czasami z sentencją, zabawnym wierszykiem, a rzadziej z menu weselnym (o to warto się pokusić tylko wtedy. Aby dodawać do etykiety takie elementy, jak istniejące logo lub obrazy, wystarczy przesłać zasoby marki do edytora i przeciągnąć je do projektu. Dzięki kreatorowi etykiet online serwisu Canva, tworzenie zgrabnej etykiety jest darmowe i łatwe. Etykiety na wódkę weselną ŻUBRÓWKA. Śmieszne etykiety na wódkę weselną. Dekoracje ślubne na butelki są częścią wystroju sali weselnej. Na butelkach z mocniejszym alkoholem częściej stosujemy prostsze etykiety – z napisem „Wódka weselna”, naszymi imionami, datą ślubu. Aby zapewnić Klientom pełne zadowolenie z naszych usług, wykonujemy dedykowany projekt zawieszki oraz etykiety na wódkę weselną, co pozwala zapewnić maksymalną satysfakcję ze współpracy. Fantastycznie wyszedł ten wzór kaszubski! Przykładowe etykiety weselne według pomysłu bottlabel. Skoro tradycją jest opijanie zdrowia i szczęścia młodej pary, to, dlaczego nie sprawić by butelki z alkoholem na stole były wyjątkowe i urozmaicały ten niepowtarzalny dzień? Śmieszne etykiety na wódkę sprawią że Twoje wesele lub 18-nastka będą jeszcze weselsze! 12 x 8 cm Etykiety samoprzylepne na wódkę. Jeśli nie znalazłeś/aś etykiety której szukasz, napisz do nas! Posiadamy w ofercie eleganckie zawieszki i etykiety na wódkę weselną, alkohol. Śmiało ozdóbmy butelki z alkoholem zawieszkami lub wstążeczkami. Dlatego przygotowaliśmy oryginalne zawieszki i etykiety na wódkę weselną, które nie tylko będą ozdobą butelek, ale także elementem dodającym przyjęciu jeszcze bardziej spersonalizowanego charakteru. Wymiary: ok 10 x 7 cm Etykiety samoprzylepne na wódkę. Etykiety na wesele to dobry sposób by zaskoczyć swych gości i sprawić, że zapamiętają tę szczególną chwilę na długo. Etykiety drukowane są na wysokiej. Tutaj znajdziecie wzór pustej etykiety do wypisywania odręcznego.