Dokładna specyfikacja wypożyczalnia namiotów warszawa dostępna jest tutaj

2019-07-14

Oferujemy wynajem namiotów imprezowych, bankietowych, weselnych i tureckich namiotów z podłogą w niezwykle korzystnych cenach. Na początku działalności specjalizowaliśmy się przede wszystkim w wynajmie namiotów ogrodowych montowanych głównie na piknikach, wystawach oraz przyjęciach okolicznościowych. Dokładna specyfikacja wypożyczalnia namiotów warszawa http://www.wynajem-namiotow.com.pl/ dostępna jest tutaj. Oferujemy również wynajem namiotów harcerskich i wojskowych NS-64 oraz hal namiotowych weselnych. Oprócz hal i namiotów imprezowych na wynajem w korzystnej cenie, firma oferuje szeroki wybór dodatkowego wyposażenia namiotu imprezowego. Wypożyczenie namiotów w naszej firmie daje gwarancję udanej i niezapomnianej imprezy. Nasz cennik wynajmu krzeseł obejmuje aż 38 modeli, z których wszystkie są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Pod tym kątem prowadzimy wynajem namiotu dla 15 osób, wynajem namiotów dla 30 osób oraz wynajem namiotów dla 50 osób. Wynajem krótkoterminowy namiotów na imprezy czy bankiet polecamy klientom indywidualnym, którzy zajmują się organizacją rodzinnych imprez okolicznościowych. Asortyment namiotów do wynajęcia obejmuje 2 podstawowe modele:. To również wypożyczalnia namiotów, leżaków oraz obrusów. Wynajęcie naszej podłogi do namiotów wzorcowe przyjęcie dla najbliższych. Domom weselnym i restauracjom rekomendujemy wynajem namiotów w systemie długoterminowym w czasie wakacji. Gdy zależy Ci na niewielkim zadaszeniu na szczególne okazje, polecamy wynajem namiotów plenerowych. Wynajem namiotów na imprezy i bankiety to niskie koszty i najwyższa jakość. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. W przypadku dalszych wyjazdów, nasza wypożyczalnia hal namiotowych dysponuje własnym, tanim transportem. Proponujemy wypożyczenie eleganckich namiotów bankietowych, lekkich i wytrzymałych. Podane ceny netto obejmują wypożyczenie namiotów na jednodniową imprezę oraz montaż i demontaż (z montażem w dzień lub w przeddzień imprezy oraz z demontażem w dniu imprezy lub w dzień po imprezie). Nasza firma oferuje Państwu wynajem namiotów wraz z wyposażeniem na potrzeby wszelkich imprez w plenerze. Naszą specjalnością jest wynajem namiotów oraz wynajem hal namiotowych na przyjecie w plenerze typu bankiet, wesele, konferencja, biesiada, targi i inne imprezy na świeżym powietrzu. Jesteśmy znani na rynku jako wiądąca wypożyczalnia krzeseł i stołów, mamy też fotele i sofy, mobilne bary podświetlane, namioty ogrodowe na wynajem oraz składany parkiet taneczny. I co najważniejsze, jako wypożyczalnia hal namiotowych proponujemy wynajem namiotów w naprawdę korzystnej cenie! Większe powierzchnie do wynajmu uzyskujemy przez łączenie namiotów ze sobą. Wynajem namiotów tureckich zapewni każdej firmie oryginalny wizerunek, dzięki atrakcyjnej konstrukcji dachu. Prowadzimy wynajem namiotów z montażem u klienta ale też oddajemy je klientom do własnego montażu. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu namiotów i wyposażenia dodatkowego na okres krótko lub długoterminowy (tylko namioty wojskowe).